reklama

LeEco plánuje model Le X850

LeEco plánuje model Le X850
2016-11-07T15:48:09+02:00
• 7. 11. 2016

Databáze čínského telekomunikačního úřadu TENAA získala nový zápis k telefonu, který společnost LeEco může odhalit v následujících týdnech. Novinka se prozatím skrývá jen pod kódovým označením Le X850 a půjde o zařízení s nadprůměrně výkonnou výbavou, čímž zapadne mezi modely z vyšší třídy. Čínský výrobce by jej mohl dostat i mimo domácí trh, protože nejen ve Spojených státech chtějí získat nové zákazníky.

leeco-le-x850

Zveřejněný výpis počítá s 5,7palcovým QHD displejem, jemuž dodá výkon čtyřjádrový procesor Snapdragon 821 od Qualcommu o taktovací frekvenci 2,3 GHz, grafický čip Adreno 530 a také 4GB operační paměť RAM. Případní majitelé dostanou k využití 64GB úložiště. Konstrukce má z profilu tloušťku 7,99 mm, přičemž hmotnost udávají 185 gramů. Celkovou výdrž zajistí baterie s kapacitou 3 900 mAh.

Přední panel ještě doplní 16megapixelová kamerka na populární selfie snímky, kdežto záda ponesou dva 13megapixelové senzory fotoaparátu, duální LED diodu pro přisvětlení snímků a snímač otisků prstů. Z barevných variant bude k dispozici stříbrné nebo zlaté provedení. Prodejní cena ani datum oficiálního představení není v současné době známa. Ovšem firma bude určitě chtít stihnout předvánoční období.

Zdroj: pc-tablet.co.in

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim