reklama

iPhone 8 má nabídnout bezdrátové nabíjení

iPhone 8 má nabídnout bezdrátové nabíjení
2016-11-30T11:53:29+02:00
• 30. 11. 2016

Spekulací ohledně iPhonu 8 je stále víc a víc, a to i přesto, že do jeho představení zbývá skoro rok. Nedávno jsme vás informovali, že větší iPhone 8 Pus má nabídnout optickou stabilizaci u obou jeho snímačích na zádech. Dnes tu máme další spekulaci, která tvrdí, že iPhone 8 má nabídnou bezdrátové nabíjení.

screen-shot-2016-10-31-at-7-46-54-am

Tuto funkci bezdrátového nabíjení pak mají nabídnout všechny iPhony, které budou příští rok představeny. Dostane ji tak i model s úhlopříčkou 4,7 palce, který se jinak moc velkých inovací nedočká. Aby bylo možné zajistit bezdrátové nabíjení, dostanou nové iPhony zadní skleněný panel. Ten tak nahradí současný hliník.

Bezdrátové nabíjení rozhodně dává smysl, jelikož by vyřešilo letos velmi nepříjemný problém s jedním konektorem sdíleným pro sluchátka a nabíjení. Takto by již bylo možné nabíjet a zároveň mít připojená sluchátka přes Lighting konektor.

Analytici pak také předpokládají velmi dobré prodeje telefonů od Applu v druhé polovině příštího roku. Odhadují 120-150 milionů prodaných kusů. Tomu má právě pomoci i zcela nový model v nabídce s OLED displejem a úhlopříčkou kolem pěti palců.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim