reklama

Google p┼Öedstavil kl├ívesnici pro virtu├íln├ş realitu

Google p┼Öedstavil kl├ívesnici pro virtu├íln├ş realitu
2016-10-14T07:25:23+02:00
ÔÇó 14. 10. 2016
1

Pokud u nov├Żch za┼Ö├şzen├ş uvid├şte ve specifikac├şch, ┼że nap┼Ö├şklad smartphone podporuje Daydream, tak to znamen├í, ┼że je p┼Öipraven na virtu├íln├ş realitu. Konkr├ętn─Ť je certifikov├ín v r├ímci programu od Googlu. Nejen┼że se jedn├í o software, kter├Ż je v n─Ťm nachyst├ín pro VR aplikace, ale tak├ę hardware je dostate─Źn─Ť optimalizov├ín.

kl├ívesnici pro virtu├íln├ş realitu

Ne┼ż se objev├ş dostatek za┼Ö├şzen├ş certifikovan├Żch v r├ímci Daydream, tak je nutn├ę, aby bylo dostatek aplikac├ş. Google pomalinku roz┼íi┼Öuje tyto ┼Öady, p┼Öi─Źem┼ż nyn├ş vypustil celkem neo─Źek├ívanou novinku. Konkr├ętn─Ť se jedn├í o kl├ívesnici pro Daydream, kter├í se jednodu┼íe jmenuje┬áDaydream Keyboard.

unnamed-4 unnamed-3 unnamed-2

Ve virtu├íln├şm prost┼Öed├ş tak z├şsk├ív├íte mo┼żnost napsat text. A─Źkoliv se m┼»┼że zprvu zd├ít, ┼że se jedn├í o dost nepraktick├ę pou┼żit├ş, tak jsou zde ur─Źit├ę v├Żhody. Pokud bude vy┼żadov├íno heslo, u┼żivatelsk├ę jm├ęno nebo jin├Ż text pro VR aplikaci, nebude nutn├ę sund├ívat br├Żle a vyj├şmat za┼Ö├şzen├ş jen proto, abyste mohli vy┼ąukat p├ír znak┼». Jednodu┼íe z┼»stanete ve VR prost┼Öed├ş.

logo-app Daydream Keyboard Google Inc. Zdarma ANDROID

APK ke sta┼żen├ş – instalujete na vlastn├ş riziko

Zaj├şmavost na konec. U┬át├ęto aplikace je naps├íno n├ísleduj├şc├ş:

Tuto aplikaci nepou┼ż├şvejte b─Ťhem ┼Ö├şzen├ş, ch┼»ze a v podobn├Żch situac├şch, kdy m┼»┼że┬áodv├íd─Ťt va┼íi pozornost od re├íln├ęho sv─Ťta a br├ínit v├ím v dodr┼żov├ín├ş pravidel silni─Źn├şho provozu ─Źi bezpe─Źnosti.

Kdo by pou┼ż├şval VR p┼Öi ┼Ö├şzen├ş auta nebo p┼Öi ch┼»zi?

reklama
reklama

P┼Öemysl Vacul├şk

Androi─Ć├ík, ┼í├ęfredaktor, tv┼»rce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Tak├ę milovn├şk adrenalinov├Żch sport┼», na kter├ę nem├í ─Źas.

Komentáře

No, ten ├║div na konci je mo┼żn├í p┼Öehnan├Ż, um├şm si p┼Öedstavit n─Ťjakou kombinaci VR a AR… a pak to bude teprve divok├Ż :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim