reklama

Vivo připravuje Y55A zapadající do nižší kategorie

Vivo připravuje Y55A zapadající do nižší kategorie
2016-09-26T15:50:28+01:00
• 26. 9. 2016

Čínský telekomunikační úřad TENAA, vydávající potřebné certifikace pro prodej chytrých zařízení na místním trhu, vypustila první hrstku informací k dalšímu očekávanému modelu. Tentokrát se úniku nevyhnula společnost Vivo, která by mohla v následujících týdnech odhalit novinku s označením Y55A. Podle zveřejněných specifikací telefon může především upoutat pozornost u nenáročných uživatelů.

vivo-y55a

V čele zaujme své místo 5,2palcový displej s HD rozlišením po boku přední 5megapixelové kamerky na oblíbené selfie snímky. Do hardwarové sestavy se dostal osmijádrový procesor o taktovací frekvenci 1,4 GHz od neznámého dodavatele, operační paměť RAM o velikosti 2GB a interní úložiště na uživatelská data s kapacitou 16 GB. Samozřejmě nechybí ani slot pro paměťové microSD karty.

Konstrukce telefonu měří 147,9 x 72,9 x 7,5 mm, hmotnost se zastavila u hranice 142 gramů. Záda nesou 8megapixelový senzor fotoaparátu s přisvětlovací LED diodou. Celkovou výdrž bude zajišťovat 2 650mAh baterie. Uvnitř poběží systém Android v předinstalované verzi 6.0.1 Marshmallow. Nakonec z barevných provedení si čínský výrobce připravil minimálně zlatou variantu.

Zdroj: techupdate3.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim