reklama

CoWatch – nové hodinky s asistentkou Alexa od Amazonu

CoWatch – nové hodinky s asistentkou Alexa od Amazonu
2016-09-26T12:15:37+01:00
• 26. 9. 2016

Pokud jste někdy slyšeli o chytrém doplňku do domácnosti s názvem Echo, za kterým mimochodem stojí společnost Amazon, tak byste určitě neměli přehlédnout nové hodinky. Firma iMCO se dohodla právě s Amazonem na podmínkách využití hlasové asistentky Alexa a nasadila je do chytrých hodinek CoWatch. Ty jsou navíc silně propagovány samotným dodavatelem asistentky, čímž zvyšuje šance na to, jak se dostat do většího povědomí.

cowatch-3 cowatch-1

Tělo hodinek je vyrobeno z nerezové oceli a na zápěstí zaujme mohutným dojmem. V přední části zaujímá místo Super AMOLED displej s rozlišením 400 x 400 pixelů. Uvnitř běží dvoujádrový procesor od neupřesněného dodavatele, 1GB operační paměť RAM a interní úložiště o velikosti 8 GB. Ačkoliv výrobce neprozradil příliš mnoho informací, tak u baterie udává životnost 32 hodin na jedno nabití.

Mezi ostatní specifikace patří klasické funkce, jako je Bluetooth, WiFi, snímač srdeční frekvence, podpora aplikací třetích stran nebo kompatibilita s Android a iOS zařízeními. Softwarovou stránku zaštiťuje Cronologics OS podobající se Androidu Lollipop. Hodinky je pochopitelně možné získat v různých variantách. Závěrem se hodí zmínit nejnižší prodejní cenu, která byla stanovena na 279 dolarů (tj. cca 6 716 Kč).

cowatch-2 cowatch-4

Zdroje: engadget.com, amazon.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim