reklama

Startuje předprodej Vernee Mars

Startuje předprodej Vernee Mars
2016-09-15T09:52:13+01:00
• 15. 9. 2016

Vernee je poměrně nový čínský výrobce mobilních telefonů. Společnost byla založena v březnu tohoto roku. Na svém kontě mají například model Thor se skvělým poměrem cena/výkon. V létě byl představen i vlajkový model Apollo Lite, který má desetijádrový procesor a v benchmarkových testech Antutu v6 dosáhl skoro 100 000 bodů. Při ceně kolem 200 USD (necelých 5000 Kč) se jedná o nadstandardní cenu. Ode dneška je možné si v předprodeji objednat nový model s názvem Mars. Co tento nový přírůstek nabízí?

vernee-mars_4

Nabušený elegán

Fanoušci nové firmy Vernee už budou tušit, že se bude jednat o mobilní telefon, který bude mít skvělé parametry, bude elegantně provedený a za rozumnou cenu. Minimalistický design spojený s kovovým provedením zaručuje luxusně vypadající zařízení. Hardwarová ovládací tlačítka jsou umístěna na pravé straně a reproduktory jsou úplně na spodní části. Displej je 5,5 “ velký v rozlišení FullHD. Zařízení je poháněno desetijádrovým 64bitovým MediaTekovým procesorem Helio P10, spolu se 6GB (někde se uvádí 4 GB) operační pamětí a 32 GB interním uložištěm eMMC verze 5.0. O výdrž se stará 3 000 mAh baterie. Senzor zadního fotoaparátu je od Sony a má 13 MPX se světelností 2 a přední kamerka je od Samsungu a má 5 MPX. Operační systém je Android 6, zda bude možný update na Android 7, není zatím známo.

vernee-mars_1

Úchvatných 80 % přední plochy je dotykových. Smartphone má na vrchní části 3,5mm jack a telefon má pravděpodobně i fingerprint umístěný na pravé straně. Kromě toho se stane třetím telefonem na světě se zaoblenou anténou.

Cena a dostupnost

Ode dneška je možné předobjednat Vernee Mars ze zahraničních eshopů za cenu 249,99 amerických dolarů. Cena při zahájení prodeje bude o 50 USD vyšší.

vernee-mars_2

Zdroje: androidheadlines.com, vernee.cc

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim