reklama

Samsung „Veyron“ – véčko s pořádnou výbavou na fotkách spekulace

Samsung „Veyron“ – véčko s pořádnou výbavou na fotkách [spekulace]
2016-09-18T08:34:10+01:00
• 18. 9. 2016
3

Před pár měsíci se začaly objevovat spekulace kolem modelu Veyron od Samsungu. Zatím není jasné, kdy dojde k představení, ale zřejmě bude co nevidět, jelikož unikly fotografie nejvybavenějšího mobilu s véčkovou konstrukcí. Specifikace modelu SM-W2017 jsou i na dnešní poměry mezi top modely celkem výborné.

Veyron live-images-of-samsungs-high-end-android-powered-clamshell-phone-2

Veyron nabídne displej s 4,2palcovou úhlopříčku s rozlišením Full HD. O výkon se postará Snapdragon 820 s grafikou Adreno 530 a k dispozici budou 4 GB RAM. Základní úložiště je ve velikosti 64 GB. Hlavní foťák má senzor s 12 MPx, kterému bude napomáhat PDAF a laserové ostření. Přední kamera má 5 MPx.

O energii se postará baterie o kapacitě 2000 mAh, přičemž nabíjení bude probíhat skrze USB typ C. Taktéž se nezapomnělo na podporu placení Samsung Pay a nebude chybět čtečka otisků prstů.

live-images-of-samsungs-high-end-android-powered-clamshell-phone live-images-of-samsungs-high-end-android-powered-clamshell-phone-1

Design nepředstavené novinky vychází ze současné top modelové řady. Mezi použitými materiály najdeme zřejmě i kov. Pokud se tyto specifikace potvrdí, tak cena zřejmě nebude nejmenší.

Asi nemusíme očekávat, že by se tato novinka nakonec oficiálně objevila v Evropě. V podání Samsungu se již nejedná jen o nostalgický pokus vrátit véčkové mobily. Možná nás čeká renesance, která by mohla vyústit k modelům s globální dostupností.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Ivo Rundt

20. 9. 2016, 8:02
Android aplikace

Pro mou ženu ideální….

PavelKostal

18. 9. 2016, 16:23

To vypadá jako Galaxy S6 co má dole přimontovanou klávesnici :-)

Petr Hošek

18. 9. 2016, 9:09
Android aplikace

No a dostupnost v Evropě zase nic….

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim