reklama

Pokémon GO – půl miliardy dolarů za 60 dnů

Pokémon GO – půl miliardy dolarů za 60 dnů
2016-09-09T07:30:54+01:00
• 9. 9. 2016

Pomalinku ale jistě upadá horečka kolem hry Pokémon GO. Hra jako taková zažila rychlý start, s čím byly spojeny i problémy hráčů, kteří se dostávali na místa, kde nemají co dělat. I tak ještě dnes můžete vidět například u Youtuberů videa, jak hrají tuto hru, která staví na starší legendě Pokémon.

pokemon-go

V tuto chvíli se budou objevovat novinky a další produkty, co budou těžit na Pokémon GO. Ostatně i na samotné keynote Applu bylo ukázáno, že nové hodinky Apple Watch druhé série budou mít aplikaci Pokémon GO. Nyní se dozvídáme díky AppAnnie, jaké jsou hrubé příjmy této hry. Dle jejich statistik a analýz se podařilo získat 500 miliónů dolarů za pouhých 60 dnů.

Pokud tento současný hit porovnáme s jinými populárními hrami, tak se Pokémon GO stává jednoznačným vítězem. Na druhém místě je Candy Crush Saga, které se podařilo získat takovou částku za 200 dnů, přičemž Clash of Clans si muselo počkat 400 dnů.

image02-1-1024x654

Jednoznačně hra Pokémon GO stanovila nový rekord, který se bude velmi těžce překonávat. Může trvat i roky, než se objeví ještě úspěšnější hra, aspoň co se týče startu.

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim