reklama

Parallel Windows for Nougat – spuštění jedné aplikace dvakrát

Parallel Windows for Nougat – spuštění jedné aplikace dvakrát
2016-09-11T09:15:13+01:00
• 11. 9. 2016

Jedna z nejvýraznějších novinek Androidu 7.0 Nougat je možnost spuštění dvou aplikací najednou. Nedávno jsme psali o aplikaci, která dokáže aktivovat pokročilejší funkci freeform, díky které se spouští v oknech jako ve Windows. Nyní se podíváme na jedno zajímavé rozšíření umožňující spuštění jedné aplikace dvakrát.

Parallel Windows 2016-09-11-06-57-41 2016-09-11-07-09-43 2016-09-11-06-57-09

Parallel Windows for Nougat přivádí na smartphony s Androidem 7.0 Nougat právě tuto možnost. Hned na začátek je nutné upozornit, že se jedná o experimentální aplikaci, jež se nachází ve stádiu alfa. To znamená, že nemusí správně fungovat a může být nestabilní.

V prvním případě vyžaduje menší změnu nastavení smartphonu, ale netřeba se obávat, aplikace vás navede. Pokud je vše v pořádku, budete mít k dispozici skrytou nabídku vpravo uprostřed displeje, kde tažením prstu vyvoláte menu. Pomocí nabídky se dostanete k seznamu aplikací skrze první maticovou ikonu. Druhá aktivuje režim dvou oken, přičemž pomocí třetí lze spustit jednu aplikaci dvakrát.

Sice nemusí dávat moc smysl, ale představte si, že si potřebujete dopisovat s dvěma lidmi najednou a nechcete přepínat v samotné aplikaci. Díky tomuto můžete mít spuštěn Messeneger na každé polovině displeje pro každou osobu.

logo-app Parallel Windows for Nougat IJP Zdarma ANDROID

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim