reklama

Nová aplikace Youtube Go určená pro offline sledování

Nová aplikace Youtube Go určená pro offline sledování
2016-09-27T09:50:15+01:00
• 27. 9. 2016

V rámci služby Youtube RED existuje funkce pro ukládání videí do zařízení, díky čemuž je můžete zhlédnout i v momentu, kdy nemáte dostupné připojení k internetu. Tato novinka byla představena prvně pro indický trh a nyní je dostupná v několika málo zemích. Youtube představil další možnost sledování videí bez připojení k internetu, respektive se jedná o samostatnou aplikaci Youtube Go.

Youtube Go

Než budete nadšeni ohledně novinky, stojí za zmínku, že aplikace jako taková není v tuto chvíli ještě dostupná a zřejmě se jí prvně dočkají v Indii. Jestli se někdy rozšíří i do dalších zemí včetně Česka, nevíme. V tuto chvíli se můžete maximálně zaregistrovat na oficiální stránce, která vás následně bude informovat, až bude Youtube Go dostupné.

screenshot-29

V základu se jedná o jednoduchou aplikaci, která umožňuje stahovat Youtube videa do zařízení, přičemž si lze vybrat i kvalitu/velikost staženého souboru. Bonusovou funkcí je možnost nadílení blízkému zařízení i bez připojení k internetu.

yt-go-signup-section-phone-2

Youtube tak reaguje na menší dostupnost běžného připojení v některých částech světa. Asi je nepravděpodobné, že bychom se Youtube Go dočkali v dohledné budoucnosti. Větší pravděpodobnost je, že se u nás spustí Youtube RED, kde je taková funkce obsažena.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim