reklama

News Pro, aneb lépe personalizované zprávy od Microsoftu

News Pro, aneb lépe personalizované zprávy od Microsoftu
2016-09-30T10:30:50+02:00
• 30. 9. 2016

Čtení zpráv pomocí telefonu či tabletu je dnes již na denním pořádku, čehož si je mnoho vývojářů dobře vědomo. Známe tak mnoho aplikací, které nám umožní si pohodlně přečíst zprávy z různých zdrojů na jednom místě. O podobnou aplikace se pokusili vývojáři z Microsoftu a na světlo se dostala aplikace s názvem News Pro.

nexus2cee_newspro1 nexus2cee_newspro2 nexus2cee_newspro3

Ta má za cíl opět trochu rozšířit povědomí o softwaru velké americké korporace, jak už vlastně bývá zvykem. Nicméně jak dobrou práci vývojáři odvedli? Jak dobře poznamenal redaktor portálu Android Police, aplikace dokáže poměrně dobře seskupit zajímavé články. Stačí se jednoduše přihlásit přes sociální síť nebo klidně emailovou adresu, poté už jen otevřete stream článků a začít číst.

Ovšem k celému procesu existují dvě menší připomínky. I když se aplikace snaží personalizovat články, jak nejlépe umí, sem tam objevíte téma, o nějž nejevíte zájem. Tudíž o perfektní funkci též nemluvíme. Zadruhé pak čtení samotných článků probíhá přes WebView, tudíž opět nic originálního ani v tomto ohledu. Očividně se Microsoft pouze snaží připomenout, jelikož aplikací lepších, než je tato, najdeme celou řadu.

logo-app News Pro: For You, In Depth Microsoft Corporation Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat