reklama

Android Wear 2.0 Developer Preview 3 – Obchod Play

Android Wear 2.0 Developer Preview 3 – Obchod Play
2016-09-30T12:25:12+02:00
• 30. 9. 2016

Již delší dobu je očekávána aktualizace systému Android Wear. Na světlo světa se nyní dostala oficiální zpráva se všemi potřebnými informacemi, kdy se uživatelé mohou těšit na dvě hlavní funkce. První je integrace Obchodu Play. Druhá funkce pak dovoluje instalovat aplikace do hodinek, aniž byste museli použít telefon nebo mít danou aplikaci v připojeném zařízení.

image00

Odkaz na animaci.

Díky tomu se tak hodinky absolutně oddělily od připojeného zařízení. V Googlu totiž vyslechli prosby uživatelů a vývojářů. V Android Wear Developer Preview 3 si již můžete hledat aplikace do hodinek bez použití telefonu, můžete se zapojit do alpha či beta testů aplikací a velmi jednoduše spravovat své aplikace v jednom ze seznamů Obchodu Play. Stejně tak je velmi jednoduché najít nové aplikace, k čemuž je určena speciální záložka.

Podstatnějších změn je však mnohem více. S Androidem 6.0 Marshmallow přišel nový systém správy oprávnění. Ve zkratce, až ve chvíli, kdy aplikace bude potřebovat dané oprávnění. Druhý snímek pak ukazuje, jak vypadají nové notifikace a rychlé odpovídání. Třetí pak nové UI pro prohlížení seznamu aplikací.

image03

Na dalších dvou snímcích obrazovky lze vidět tzv. chytré odpovědi. Pokud vám například někdo napíše zprávu a vy opravdu nechcete vytahovat telefon z kapsy, vývojáři vám usnadní cestu k rychlé a snadné odpovědi. Můžete zvolit jednu z odpovědí, které se vám nabízí nebo samozřejmě napsat svou. Ovšem psaní delší zprávy na hodinách je velmi náročné a komplikované. Tudíž predikované rychlé odpovědi jsou velmi vítány z pohledu usnadnění komunikace.

image01

To je z rychlého přehledu nové verze vše. O dalších novinkách a podrobnějších informacích se můžete dočíst ve zdroji tohoto článku. Nakonec bych už jen zmínil, že veřejná verze Android Wear 2.0 je očekávána na začátku roku 2017.

Zdroj: android-developers.blogspot.cz

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat