reklama

Instagram po šesti letech získal důležitou funkci

Instagram po šesti letech získal důležitou funkci
2016-09-04T08:47:50+01:00
• 4. 9. 2016
3

Aplikace Instagram, která byla spuštěna před šesti lety, získávala v průběhu let různé nové funkce. Například v roce 2012 získala funkci Direct. Ta umožňovala poslat fotografii přímo přátelům a nezobrazovat ji veřejně – byla okopírována od konkurenčního Snapchatu.

Letos, po šesti letech, konečně přibyla dosti důležitá funkce. Není to nic prostšího než přiblížení (zoom) fotografie. Již nebudete muset použít větší zařízení nebo počítač, abyste si prohlédli detailně, co bylo sdíleno.

zoom

Společnost instagram neoznámila novou funkci pomocí tiskového prohlášení, či na nějaké technologické konferenci, avšak kvůli menší významnosti aktualizace tak učinila pouze přes Twitter.

Screenshot_32

Kdy se dočkáme aktualizace?

Jak se píše v tweetu, funkce je zatím dostupná pouze pro platformu iOS. Kdy se dočká Android, není doposud známo. Předpokládá se, že to nebude dlouho trvat a aktualizace v podobě možnosti přiblížení fotografie přijde v co nejbližší době.

Uživatelé Windows Phone budou mít pravděpodobně ještě delší dobu smůlu, jelikož oficiální aplikace pro tento operační systém přišla až letos v květnu a neočekává se rychlé implementování nových funkcí v brzké době.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Android tuto funkci již má.Teď jsem to zkoušel…
Edit: Neuvědomil jsem si že mám beta verzi aplikace.

Dominik Milaniak

4. 9. 2016, 16:25

Nějak jsem nepochopil, proč to jako první letí na platformu iOS a ne na oba giganty zároveň..

Ja si myslím že už i android tuto funkci má. Minimalně co se týká tažením prstů od sebe, kdy se fotka přizoomuje,to myslím dříve nešlo

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim