reklama

Výrobce chytrých hodinek TITAN spouští prodej novinky Juxt Pro

Výrobce chytrých hodinek TITAN spouští prodej novinky Juxt Pro
2016-08-17T07:48:55+01:00
• 17. 8. 2016

Již dříve v letošním roce byly v Indii představeny hodinky Juxt, zkonstruované firmou HP. Ty byly analogové s malým digitálním displejem. Jejich vylepšená verze s dodatkem Pro, nyní již bez výpomoci HP, je celokovová a místo analogových hodin nabízí kompletně dotykový displej.

Titan-Juxt-Pro-India

Předchozí verze vás vyšla na necelých 300 USD (7 000 Kč) a funkce, které vám byly poskytnuté na poměrně miniaturním displeji, nebyly odpovídající ceně. Proto přichází novější, robustnější verze s rozměry 5×5 cm, což zaručuje dosti prostoru na dotykovou obrazovku. Hodinky mají na boku dvě tvrdá plastová tlačítka a pásek je kožený. Celkově svým solidním vzezřením vypadají jako hodinky švýcarské výroby.

Co Juxt Pro skrývají uvnitř?

V 1,5 cm tlustém těle se ukrývá dvoujádrový 1GHz procesor, 512 operační paměti a 4 GB interního úložného prostoru. Hodinky jsou poháněny proprietárním operačním systémem Titan. Jsou však kompatibilní s Androidem 4.4 a vyšším a iOS 8 a vyššími verzemi. Nahoře je 1,3 palcový displej s rozlišením 360 x 360 pixelů s hustotou 278 ppi.

Systém Titan nabízí možnost notifikací ze sociálních sítí a oznámení při přijetí nového e-mailu, přečtení zpráv, přijetí telefonního hovoru a nahlédnutí do kalendáře. Krom toho systém obsahuje kalendář, hudbu, počasí, hledání mobilu, nastavení, konvertor jednotek, stopky, časovač, budík, zabezpečení a měření sportovní aktivity. Ve výsledku se jedná o poměrně standardní funkce. Do operačního systému není možné instalovat vlastní aplikace, jedná se tedy o uzavřený systém.

Titan-Juxt-Pro-Smartwatch-Colors

Co vše vylepšené hodinky zvládnou?

Pomocí standardních defaultních aplikací kamera a hudba v systému Android můžete ovládat kameru i hudbu na hodinkách. Díky speciální funkci mohou vaši blízcí se stejnými hodinkami sledovat vaši polohu, než dorazíte k nim.

S Juxt Pro se můžete jít klidně a bezstarostně potápět až do hloubky 30 metrů. Hodinky vám taktéž změří, kolik kroků jste za den ušel, kolik kalorií jste spálil, a všechna tato data jsou zálohována na cloud.

Baterie má 450 mAh a vydrží 36 hodin a jedno plné nabití trvá 70 minut. Životnost baterie se dá prodloužit pomocí funkce “Always on”, která ztmaví obrazovku a zjednoduší grafiku. Následně pouhým pohnutím zápěstí se aktivuje plný režim.

Titan-Juxt-Pro-Launch

A cena?

Zatím je prodej omezen pouze na indický trh. Zde se cena vyšplhala na 22 995 rupií, což je v přepočtu na koruny přes 8 000. Věříme, že brzy budou uvolněny celosvětově.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim