reklama

Čínská TENAA otestovala Huawei NCE-AL00

Čínská TENAA otestovala Huawei NCE-AL00
2016-08-17T08:20:37+01:00
• 17. 8. 2016

Nový telefon by se měl v následujících týdnech objevit od společnosti Huawei. Potvrzuje to nejnovější únik informací z čínského telekomunikačního úřadu TENAA, který vydává potřebné certifikace ke konečnému prodeji. Čínský výrobce do dnešní doby neprozradil žádné podrobnosti k chystanému zařízení. Avšak to nahrazuje tradiční výpis základních specifikací včetně prvních snímků. K oficiálnímu odhalení může dojít na blížícím se veletrhu IFA v Berlíně.

Huawei NCE-AL00

Připravovaný model skrývající se pod kódovým označením NV-AL00 disponuje 5palcovým displejem s HD rozlišením, pod kterým si vydobyl místo osmijádrový procesor taktovaný na frekvenci 1,5 GHz a 3GB operační paměť RAM. Interní paměť má v základu velikost 16 GB, ale nechybí mu slot pro paměťovou microSD kartu. Rozměry telefonu jsou 143,2 × 70,4 × 8,1 mm při udané hmotnosti 145 gramů.

Zadní část zabere 13megapixelový senzor fotoaparátu, přisvětlovací LED dioda, snímač otisků prstů a nakonec také 4 000mAh baterie. Vpředu bude ještě k využití 5megapixelová kamerka. Softwarovou stránku dostane pod kontrolu systém Android ve verzi 6.0 Marshmallow. Více bližších zpráv by mohl přinést vzpomínaný veletrh IFA, jehož začátek je naplánován už na začátek září.

Zdroj: techupdate3.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim