reklama

Vodafone láká na bonusový kredit za dobíjení

Vodafone láká na bonusový kredit za dobíjení
2016-08-15T14:58:28+02:00
• 15. 8. 2016
1

Vodafone přichází s časově omezenou nabídkou pro předplacenkáře. Do konce září lze získat 10 % kreditu navíc, pokud si dobijete skrze mobilní aplikaci samotného operátora. Ač zní nabídka lákavě, tak má svá omezení.

bonusovĂ˝ kredit za dobĂ­jenĂ­

První se týká využitelnosti samotného kreditu navíc. Ten platí pouze po dobu sedmi dnů od nabití a následně propadne. I proto bylo vytvořeno pravidlo, že se první čerpá tento bonus navíc, až pak dochází k čerpání standardního kreditu.

Extra kredit nelze využít se službou Chytré dobíjení a nevztahuje se na služby třetích stran, jako jsou například Premium SMS, Audiotex, jízdenky, dárcovské SMS, mplatby apod.

Minimální částka, za kterou získáte bonus, je 250 Kč. Je zde i maximální hranice, jež byla stanovena na 9 999 Kč. Bonus se připíše na účet do 24 hodin od uskutečnění transakce, o čemž bude zákazník informován prostřednictvím SMS zprávy. Kompletní podmínky akce najdete na oficiálních stránkách operátora.

logo-app MĹŻj Vodafone Vodafone Czech Republic a.s. Zdarma ANDROID logo-app MĹŻj Vodafone Developer Zdarma iOS

[winphone cena=“]muj-vodafone/9nblggh0b1dw[/winphone]

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Pavel TĂ­Ĺľek

15. 8. 2016, 15:29
Android aplikace

Skvělý bonus. U Kaktusu je zhruba 2x měsíčně bonus 100%. 580 MB tak vyjde na 75 Kč a další 500 MB za pěkných 50 kaček. Jsem rád, že jsem od Vodafonu šel pryč.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim