reklama

Vodafone láká na bonusový kredit za dobíjení

Vodafone láká na bonusový kredit za dobíjení
2016-08-15T14:58:28+01:00
• 15. 8. 2016
1

Vodafone přichází s časově omezenou nabídkou pro předplacenkáře. Do konce září lze získat 10 % kreditu navíc, pokud si dobijete skrze mobilní aplikaci samotného operátora. Ač zní nabídka lákavě, tak má svá omezení.

bonusový kredit za dobíjení

První se týká využitelnosti samotného kreditu navíc. Ten platí pouze po dobu sedmi dnů od nabití a následně propadne. I proto bylo vytvořeno pravidlo, že se první čerpá tento bonus navíc, až pak dochází k čerpání standardního kreditu.

Extra kredit nelze využít se službou Chytré dobíjení a nevztahuje se na služby třetích stran, jako jsou například Premium SMS, Audiotex, jízdenky, dárcovské SMS, mplatby apod.

Minimální částka, za kterou získáte bonus, je 250 Kč. Je zde i maximální hranice, jež byla stanovena na 9 999 Kč. Bonus se připíše na účet do 24 hodin od uskutečnění transakce, o čemž bude zákazník informován prostřednictvím SMS zprávy. Kompletní podmínky akce najdete na oficiálních stránkách operátora.

logo-app Můj Vodafone Vodafone Czech Republic a.s. Zdarma ANDROID logo-app Můj Vodafone Developer Zdarma iOS

[winphone cena=“]muj-vodafone/9nblggh0b1dw[/winphone]

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Pavel Tížek

15. 8. 2016, 15:29
Android aplikace

Skvělý bonus. U Kaktusu je zhruba 2x měsíčně bonus 100%. 580 MB tak vyjde na 75 Kč a další 500 MB za pěkných 50 kaček. Jsem rád, že jsem od Vodafonu šel pryč.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim