reklama

Spotify nově cílí hudební seznamy na hráče

Spotify nově cílí hudební seznamy na hráče
2016-08-13T13:50:02+01:00
• 13. 8. 2016

Spotify je rozhodně jednou z nejpopulárnějších služeb poskytujících hudbu. Samozřejmě, samotná služba se neskládá pouze z obrovského množství dostupných skladeb, ale i z funkcí navíc. Uživatelé mají například možnost vytvářet si vlastní hudební seznamy nebo využít těch již přednastavených. A aby byla nabídkou uspokojena co největší základna uživatelů, jsou nově zveřejněny seznamy mířené na milovníky počítačových (a rozhodně také jiných) her.

gaming-anthems2

Foto: Spotify

Nejrozšířenější hudební služba spustila novou kategorii zaměřenou na hráče. Spotify slibuje hráčům lepší herní požitek právě v kombinaci s herní muzikou. Zároveň se dočkáme oficiálních soundtracků k herním titulům. Nová kategorie je dostupná pro všechny platformy – iOS, Android, stolní počítače a PlayStation již dnes.

Pokud se tak považujete za milovníky počítačových her, asi by tato novinka neměla ujít vaší pozornosti. Za sebe rozhodně nemohu říci, že by měla hudba nějaký vliv na můj lepší výsledek ve hrách (především v multiplayerových zápasech). Na druhou stranu, jsou tituly, jejichž oficiální soundtracky rozhodně s otevřenou náručí uvítám. To vše na tomto odkaze.

logo-app Spotify Music Developer Zdarma iOS logo-app Spotify Music Spotify Ltd. Zdarma ANDROID

Zdroje: androidpolice.com, news.spotify.com

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim