reklama

Prisma nyní funguje offline

Prisma nyní funguje offline
2016-08-26T07:35:01+01:00
• 26. 8. 2016

Pro někoho fotomrvítko, pro druhého skvělé filtry na fotografie. Řeč je o aplikaci Prisma, která přišla na iTunes a Play Google letos v červnu. Fotoapka se stala velice rychle populární, a to díky své revoluční podobě filtrů, které dokáží velice rychle změnit prostředí a vyobrazení fotky. Velikou nevýhodou bylo, že použití filtrů bylo možné jen při připojení k internetu. V nové aktualizaci bude většina filtrů dostupná offline.

prisma-logo-with-art-background

Update prvně přijde pro iOS. Nová verze 2.4, dostupná od úterý 23. srpna, nabídne kromě většiny offline filtrů i nové filtry s charitativním účelem, jejichž koupí darujete jeden americký dolar na charitu.

Proč Prisma přechází do offline módu?

Od vypuštění si aplikaci stáhlo 52 miliónu uživatelů, doposud upravila přes 1,2 miliardy obrázků a má čtyři milióny každodenních uživatelů. Veškeré fotografie se doposud upravovaly na serverech samotné Prismy, jelikož každou minutu bylo upravována na 35 000 fotek, bylo potřeba velikého množství grafických procesorů. Proto se rozhodli, že tuto zátěž sníží a uživatel si bude fotky upravovat sám.

logo-app Prisma Prisma Labs, inc. Zdarma ANDROID logo-app Prisma Photo Editor Developer Zdarma iOS

Zdroje: money.cnn.com, 9to5mac.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim