reklama

Asus ZenWatch 3 na prvních fotkách

Asus ZenWatch 3 na prvních fotkách
2016-08-12T22:26:55+01:00
• 12. 8. 2016
2

Asus má na svém kontě už dvoje hodinky, přičemž ty poslední nesoucí označení ZenWatch 2 lákají i v dnešní době relativně příznivou cenou, zejména v zahraničí. Bohužel mají tlusté rámečky kolem displeje a navíc nedisponují například senzorem srdečního tepu nebo bezdrátovým nabíjením. Do jisté míry budou poslední dva parametry zachovány u následující generace ZenWatch 3.

ZenWatch 3

V tomto týdnu se objevily informace z amerického úřadu FCC, které naznačovaly, že ZenWatch 3 budou mít kulatý displej. To se nyní potvrzuje díky úniku z čínského úřadu TENAA. Díky němu máme k dispozici fotografie připravovaného modelu.

1 - dhMDVja 2 - iQoycrw

Ani v tomto případě nemáme očekávat bezdrátové nabíjení. Oproti minulému modelu ale bude k dispozici dobíjecí stanice. Hodinky samotné disponují třemi tlačítky na boku a displej by měl být zcela kulatý.

4 - rSe0UdB 5 - 898nuSH

Co se týče specifikací, tak je nám zatím známo, že ZenWatch 3 nabídnou WiFi b/g/n a Bluetooth 4.2. O dodání energie se má postarat nabíječka s hodnotami 5V/2A.

3 - SiRysWe

Netušíme, kdy by mělo dojít k představení. Je možné, že se více dozvíme na blížícím se veletrhu IFA v Berlíně. Případně dojde k samostatnému představení.

Zdroje: androidpolice.com, androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

David Nejeral

13. 8. 2016, 11:10
Android aplikace

Jaký budou mít displej? Nemohu si vynachválit transreflektivní displej v Sony SW 3. Na přímém sluníčku perfektně čitelný. Hlavně pokud není podsvětlený tak nežere baterku. No a díky vestavěné GPS vezmu hodinky, Bluetooth sluchátka, hrudní Bluetooth pás, zapnu Ghosttracker a vyběhnu bez telefonu.

Petr Hošek

13. 8. 2016, 7:46
Android aplikace

Vypadají dobře, tak uvidíme až s nimi vylezou… Aby to zase nezabila cena.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim