reklama

Apple zveřejnil bezpečnostní aktualizaci iOS 9.3.4

Apple zveřejnil bezpečnostní aktualizaci iOS 9.3.4
2016-08-06T10:40:37+02:00
• 6. 8. 2016

Americká společnost Apple před několika hodinami vydala zcela novou, a zřejmě poslední aktualizaci pro iOS 9. Nový update nese číselné označení iOS 9.3.4 a je dostupný pro všechna zařízení, která podporují nejnovější operační systém iOS 9.

ios-9-logo1

Americká firma sídlící v Cupertinu na svém operačním systému pro mobilní zařízení značně pracuje. Dokazuje to taktéž nová aktualizace, která byla zveřejněna teprve včera, přesněji ve čtvrtek 4. srpna. Ta má za úkol jediné – opravit důležité bezpečnostní díry, a je doporučena pro všechny uživatele iOS 9. Samotný Apple vyzývá své uživatele, aby svůj systém co nejrychleji aktualizovali na nejnovější iOS 9.3.4, neboť obsahuje důležitý bezpečnostní prvek. Zahraniční informační server MacRumors uvádí, že nová verze obsahuje ochranu před Pangu jailbreakem.

Nový update lze stáhnout klasicky jako over-the-air (OTA) aktualizaci anebo pomocí Lightning kabelu a iTunes. Jestliže chcete iOS 9.3.4 nainstalovat, přejděte do Nastavení – Obecné – Aktualizace softwaru.

Podle dostupných informací se jedná zřejmě o vůbec poslední update, kterého se do podzimu dočkáme. Apple si totiž pro své uživatele připravuje zbrusu nový iOS 10, který bude zpřístupněn právě na podzim tohoto roku. Pokud vás zajímají novinky v iOS 10, přečtěte si náš článek, který jsme tomuto tématu věnovali.

Zdroj: macrumors.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat