reklama

Apple Watch 2 přijdou na podzim s rychlejším procesorem a GPS

Apple Watch 2 přijdou na podzim s rychlejším procesorem a GPS
2016-08-08T09:52:15+01:00
• 8. 8. 2016
2

O nadcházejícím modelu iPhone jsme toho již hodně slyšeli a také jsme ho několikrát viděli. O chytrých hodinkách Apple Watch, které byly přestaveny již před dvěma roky se ale moc nemluví. Nyní přichází na svět nové informace od známého a dobře informovaného analytika Ming-chi Kuo ohledně parametrů a co má druhá generace hodinek nabídnout.

Apple-Watch-2-concept-by-Eric-Huismann-780x439

Koncept

Druhá generace Apple Watch má přijít ve dvou modelech. První, který má být označován jako Apple Watch 2, mírně pozmění design, avšak prý velmi nepatrně a mají být o trochu tenčí. Tento model dostane větší upgrade, má přijít s novým procesorem vyrobeným 16nm procesem, s GPS a barometrem. Dočkáme se údajně i větší baterie.

Druhý model má být v podstatě první generace jen s aktualizovanými komponentami. To znamená, že nemá dostat žádné nové funkce. Díky tomu má být ale také levnější. Nakonec, pokud čekáte na podporu LTE, tak se prý nejdříve dočkáte příští rok. Kompletní změna designu má pak přijít dokonce až v roce 2018.

K přestavení Apple Watch 2 má dojít letos na podzim, pravděpodobně po boku nových iPhonů na začátku září.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Martin Šárek

9. 8. 2016, 7:50
Android aplikace

On to někdo ještě kupuje?

Ivo Rundt

8. 8. 2016, 20:29
Android aplikace

Že by i Apple preslapoval na místě, jako Sony??

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim