reklama

Nokia P1 – objevil se tiskovĂ˝ render

Nokia P1 – objevil se tiskovĂ˝ render
2016-07-06T19:33:01+02:00
• 6. 7. 2016
1

Až na konci tohoto roku se mohou oficiálně objevit smartphony se značkou Nokia. Zatím jsme neměli jakékoliv indicie nebo úniky kolem mobilů. Pouze víme, že Nokia nebude přímo vyrábět novinky. Této povinnosti se chytí jiná společnost, pravděpodobně Foxconn.

Nyní se objevil tiskový render smartphonu Nokia P1, na kterém pracují lidé z InFocus/Sharp. Zde je najdeme spojení s Foxconnem, jelikož tento gigant odkoupil zmíněnou společnost Sharp na začátku tohoto roku.

Nokia P1

Bohužel nejsou k dispozici jakékoliv odhady specifikací a tudíž nelze ani říci, jestli se bude jednat o top model nebo jen o základní smartphone. Na druhou stranu lze něco vydedukovat z obrázku, pokud je tedy pravdivý.

Lze si všimnout bočních proužků ve spodní straně, což by mohlo naznačovat, že byla použita celokovová konstrukce. Výrazné kapky na na obrázku by možná mohly znamenat vodě odolnost, což dává smysl ve spojení se Sharpem. Tento výrobce totiž běžně vybavuje své smartphony certifikací zaručující odolnost.

Budeme si muset počkat na poslední kvartál tohoto roku. Samozřejmě nikde není psáno, že se tak stane. Nokia si může také počkat na příští rok, třeba na nějaký veletrh. Je jen na tomto výrobci, jestli bude čekat na ukončení podmínek vyplývající ze smlouvy s Microsoftem nebo se bude řídit jiným plánem.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Ivo Rundt

7. 7. 2016, 9:06
Android aplikace

Já osobnÄ› jsem na případnĂ˝ mobil v podánĂ­ Nokie zvÄ›davĂ˝…. Ale bude to mĂ­t hodnÄ› těžkĂ©…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim