reklama

Inbox 1.27 – automatické odpovědi

Inbox 1.27 – automatické odpovědi
2016-07-14T07:00:42+01:00
• 14. 7. 2016

Jedna z nejstarších služeb od Googlu – emailový účet. Díky němu dnes máme všechny aplikace propojené. Zároveň se můžeme velmi jednoduše a bez problémů registrovat do velkého množství dalších. Nyní byl opět proveden rozbor aplikace verze 1.27 a ukazuje se, že se má v brzké době dočkat staronové funkce. Jedná se o automatickou odpověď během vaší dovolené či v nepřítomnosti.

inbox-gmail

Automatické odpovědi během dovolené

Vznik této funkce se datuje daleko více než pár let nazpět. Její cíl je přitom jednoduchý a jasný. Uživatel má možnost nastavit automatickou odpověď, která bude odeslána, a každý příchozí email. Jedná se o poměrně slavnou funkci, jíž tzv. otec Gmail disponuje dlouho. Nyní se funkce má přesunout i do aplikace Inbox, což je velmi odlehčená verze používané aplikace.

Pokud tuto funkci někdo z vás již použil, asi nemusím popisovat její funkci v aplikace Inbox. Implementace a používání má být téměř totožné. Nicméně níže můžete vidět snímek obrazovky, kde je vidět, jak si lze automatickou odpověď během dovolené nastavit. Nastavíte si, od kdy do kdy trvá vaše nepřítomnost, předmět / text zprávy a nakonec, zda se email má odesílat všem nebo pouze vašim kontaktům.

nexus2cee_2016-07-12-12.45.39

Při rozboru kódu v aplikaci bylo zjištěno, že funkce je již připravena k používání. Google ji však ještě nespustil a zatím není jasné, na co se čeká. Je možné, že je v plánu přidání inteligentních zpráv či přeposílání / odpovídání na jednotlivé zprávy. To už jsou však jen hrubé odhady a budeme si muset počkat na novou verzi nebo oficiální oznámení.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim