reklama

Apollo Lite vs. Meizu Pro 6 a OnePlus 2 sponzorovaný článek

Apollo Lite vs. Meizu Pro 6 a OnePlus 2 [sponzorovaný článek]
2016-07-12T14:40:02+02:00
• 12. 7. 2016

O Apollu Lite jsme si již párkrát povídali a dnes se podíváme na porovnání tří modelů – Apollo Lite, Meiz Pro 6 a OnePlus 2. Porovnávat se dnes bude pouze a jen vzhled zařízení, vlastnosti a kvalitní provedení konstrukce. Vernee tak chce ukázat, že svým zařízení dokáže konkurovat ostatním světoznámým top modelům.

apollo-lite-1

Apollo Lite disponuje velmi kvalitní kovovou konstrukcí, na níž si dal výrobce velmi záležet. Na krytu najdeme všechny možné detaily, na něž bylo myšleno už při samotném vyváření vzhledu zařízení, na nějž se právě díváme. Záda jsou zaoblena tak, aby se dobře telefon držel v ruce, avšak zároveň nevyklouzl, pokud jej trochu jemněji uchopíte. Hrany po stranách a nahoře tak mají sklon 30°.

Kamera je na zádech je lehce vystouplá, tudíž se nezničí při pouhém pokládání na povrch. Čtečka otisku prstů je však vnořena do konstrukce, aby ji bylo možno snad rozeznat po hmatu při obvyklém držení zařízení. Pásy na zádech, jež slouží pro průnik signálu, jsou velmi úzké a malé, tudíž nenarušují pohled na celkový design telefonu.

apollo-lite-2 apollo-lite-3 apollo-lite-4 apollo-lite-5

Telefon Apollo Lite si nyní každý pátek můžete pořídit se slevou za cenu 199,99 $ což je přibližně v přepočtu 4870 Kč. Apollo Lite je dostupné v různých internetových obchodech.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat