reklama

Sledujte blížící se fotbalové Euro 2016 na svém telefonu

Sledujte blížící se fotbalové Euro 2016 na svém telefonu
2016-06-09T07:50:19+02:00
• 9. 6. 2016
1

Již 10. června nás čekají první fotbalové duely v šampionátu jménem Euro 2016. Utkají se zde ty nejlepší týmy z celé Evropy. Jedná se o jednu z největších fotbalových akcí a rozhodně se vyplatí ji sledovat. Na fóru XDA se objevila zajímavá aplikace, která vám se sledováním pomůže. Není však oficiální.

Výstřižek

Euro Football 2016 vám přinese kompletní informace o tomto turnaji. Uživatelské rozhraní je vedeno dle Material designu. Aplikace má v levém vysouvacím panelu nabídky, díky kterým můžete rychle přepínat mezi různými sekcemi. V těch se nachází různé informace. Asi nejdůležitější položkou je rozhodně LIVE, kde se vám budou zobrazovat aktuality například o právě probíhajícím zápase. Na úvodní stránce se objevují tzv. novinky, jedná se o delší články o předcházejících událostech.

unnamed_result unnamed (4)_result unnamed (3)_result

Velmi zajímavou položkou jsou rozhodně stadiony, na kterých se bude hrát. O nich si můžete přečíst mnoho informací a statistik. Česká republika se nachází ve skupině D, kde jsou velmi silní soupeři. O těchto týmech se dají jednoduše otevřít informace a porovnávat je s ostatními týmy. Mimo jiné se v žebříčcích dočtete o nejlepších střelcích apod.

unnamed (2)_result unnamed (1)_result

Euro Football 2016 je ke stažení zcela zdarma. Dostupná je pro operační systém Android.

logo-app Euro Football 2016 Sylvain Saurel Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Martin Novotný

9. 6. 2016, 7:59
Android aplikace

bylo by to krasne kdyby se dalo cist v cestine
….

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim