reklama

MotoMods – chystá se Pro Camera Mod a Adventure

MotoMods – chystá se Pro Camera Mod a Adventure
2016-06-12T08:15:35+02:00
• 12. 6. 2016
1

Zatímco LG uvedlo jen několik rozšiřujících modulů pro LG G5, tak Lenovo zřejmě nebude čekat a uvede v brzké době další dva. V současnosti jsou v nabídce tři základní s rozšiřujícími možnostmi, přičemž je k dispozici několik dalších krytů. Dle uniklých informací se máme těšit na Pro Camera Mod a Adventure Mod pro všechny modely Moto Z.

Pro Camera Mod a Adventure

U rozšíření Pro Camera Mod je celkem jasné, o co půjde. Díky tomuto modulu rozšíříte Moto Z o foťák nabízející například desetinásobný optický zoom ( f/3.4-5.6) a xenonový blesk. Bohužel v tuto chvíli neznáme další specifikace, ale z dostupného renderu lze předkládat, že součástí bude minimálně samostatná spoušť na horní straně. Možná se dočkáme i ovládání ostření. Dalo by se předpokládat, že modul bude mít i vlastní baterii.

9 - 4

Adventure Mod by měl přinést hlavně ochranu pro Moto Z. V tomto případě se zejména zmiňuje odolnost vůči vodě a prachu. Pravděpodobně bude cílení na náročnější uživatele, kteří budou chtít vzít Moto Z na dobrodružné výpravy.

9 - 5 9 - 6

Zatím nevíme, kdy by mělo dojít k uvedení nebo začátku prodeje. Pravděpodobně se ale dočkáme dalších modulů a nejen z dílny Lenova. Je totiž vypsaná soutěž na vytvoření dalších rozšíření.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Milan Strnadel

12. 6. 2016, 12:02

Vypadá to dost nášlapně, jako Motorolista jsem měl obavy o budoucnost značky, ale vypadá to, ze lenovo ma našlápnuto dobrým směrem.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim