reklama

Tipy na příslušenství – tři kousky do stokoruny sponzorovaný článek

Tipy na příslušenství – tři kousky do stokoruny [sponzorovaný článek]
2016-06-11T20:47:46+02:00
• 11. 6. 2016
1

Je tu další víkend a tak vám přinášíme další tipy na levné příslušenství k vašim telefonům ve spolupráci s internetovým obchodem CNDirect.com. Dneska si nejdříve představíme jeden kousek, který by se vám mohl hodit, pokud máte doma nějaké čtyřnohého mazlíčka. Poté se podíváme na zajímavý držák na telefon a nakonec máme tip na lepší blesk k telefonu.

cndirect_logo

Jak jsem již avizoval, první položkou je lokátor. Jedná se o malé zařízení, o rozměrech 2,8 x 4,9 cm a hmotnosti pouze 9 gramů. Na těle je pak otvor pro možnost upevnění třeba právě na obojek vašeho pejska a nebo třeba na vaše klíče. Funguje totiž díky technologii Bluetooth jen do deseti metrů. V této vzdálenosti je pak možné danou věc snáze nalézt právě díky hlasitému pípání, které zařízení vydává po požadavku z aplikace na mobilním telefonu.

Toto malé zařízení můžete nyní zakoupit zde za 2,68 dolaru (v přepočtu asi 60 Kč).

SV020034-1-cndirect

Další tip využijete především při focení ve tmě. Přisvětlovací diody v mobilních telefonech většinou nejsou moc výkonné. To však můžete díky tomuto přídavnému blesku snadno změnit. Tento LED blesk se připojuje do konektoru pro sluchátka. Je však nutné ho nabíjet pomocí microUSB konektoru.

Kupujte zde za cenu 4,21 dolaru (v přepočtu asi 100 Kč).

led

Nakonec tu máme avizovaný držák do auta. Ten funguje ale trochu jinak než běžné držáky. Používá totiž pro uchycení magnet. Na záda vašeho telefonu bude nutné nejdříve přilepit nebo popřípadě vložit do obalu magnet. Celkové rozměry držáku činí 7 x 9,5 cm.

Tento držák můžete koupit nyní za cenu 3,41 dolaru právě zde (v přepočtu asi 80 Kč)

AM000570-1-cndirect AM000570-2-cndirect

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Jan Fogaš

12. 6. 2016, 8:49
Android aplikace

No upřímně, kdo nenajde svého čtyřnohého chlupáče v okruhu 10 metrů, tak je buď slepý a nebo totální blbec. :-D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim