reklama

LG K3 – nový zástupce s Marshmallow do základní třídy

LG K3 – nový zástupce s Marshmallow do základní třídy
2016-06-23T07:35:36+01:00
• 23. 6. 2016

Nejnovější verze systému Android není dominantou jen pro modely z nejvyšší třídy. Společnost LG uvolnila mobilní novinku s označením K3 do oficiálního prodeje a ta překvapivě v základu nabídne verzi Marshmallow, přestože mezi chytrými telefony zaujme místo v nejnižších patrech. Jihokorejský výrobce myslí i na nejméně náročné uživatele, což jednoznačně dokazuje opravdu jen základní prvky výbavy.

LG K3

LG K3 disponuje 4,5palcovým IPS displejem s rozlišením 480 x 854 pixelů, který doplňuje přední VGA kamerka. Uvnitř naleznete čtyřjádrový procesor Snapdragon 210 (MSM8909) od Qualcommu taktovaný na frekvenci 1,1 GHz a 1GB operační paměť RAM. Vnitřní paměť pojme pouze 8 GB dat, ale LG nezapomnělo přidat slot pro paměťové microSD karty do výše 32 GB. Při životě jej bude udržovat baterie o velikosti 1 940 mAh.

Záda telefonu ponesou 5megapixelový fotoaparát a LED diodu pro přisvětlení pořizovaných záznamů. Mezi ostatní prvky výbavy patří WiFi, GPS, Bluetooth, podpora LTE sítí, proximity senzor, snímač okolního světla, gyroskop a akcelerometr. Jak bylo již zmíněno v úvodu, tak softwarovou stránku zastoupí Android 6.0 Marshmallow. Případní zájemci si můžou připravit částku 79 dolarů (tj. cca 1 899 Kč).

Zdroj: gadgets.ndtv.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim