reklama

Čtečka otisků prstů v UMi Super je rychlejší než u iPhonu sponzorovaný článek

Čtečka otisků prstů v UMi Super je rychlejší než u iPhonu [sponzorovaný článek]
2016-06-16T10:54:23+02:00
• 16. 6. 2016
1

Čtečka otisků prstů je dnes již vcelku standardní výbava telefonů vyšší třídy. Pomalu se dostává ale i do střední třídy. Z počátku ale taková čtečka nebyla zas tak rychlá. Dnes je tomu již jinak a setkáváme se s opravdu bleskurychlými reakcemi. UMi Super je také vybaveno čtečkou otisku prstů a to jednou z nejrychlejší, ba dokonce rychlejší než na iPhonu 6s.

Jak můžete vidět na videu výše, čtečka opravdu poráží v rychlosti iPhone 6s a také smartphone Meizu Note 3. Opravdu se na UMi Super stačí dotknout a hned máte k dispozici odemčený telefon. Konkrétně trvá odemčení dle měření pouhých 0,1 sekundy. Potěší také ergonomické umístění na zádech, které je navíc dobře nahmatatelné díky většímu prohloubení. Samozřejmostí je pak možnost přiložit prst jakkoliv nakloněn. Jedná se o čtečku Microarray čtvrté generace.

obr umi

OTA aktualizace přinášející takto rychlou čtečku, jak jste mohli vidět na videu výše, vyjde během několika následujících dní. Pro další detaily o telefonu UMi Super navštivte jejich oficiální stránky.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

wil hermes

16. 6. 2016, 13:29
Android aplikace

toto video není dostupné…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim