reklama

Youtube rozšiřuje automatické přehrávání

Youtube rozšiřuje automatické přehrávání
2016-05-04T06:53:54+01:00
• 4. 5. 2016
1

Ve webové verzi se nachází automatické přehrávaní už dlouhou dobu a ve své podstatě je tato možnost k dispozici i v mobilních aplikacích. Tím myslím vytvořené seznamy, kde se přehrává jedno video za druhým. Avšak dochází k rozšíření této možnosti – nezůstane jen u seznamů či ve spojení s Chromecastem.

automatické přehrávání automatické přehrávání

Pokud se nyní budete nacházet například na kartě doporučených videí, tak se po skončení prvního začne odpočítávat čas a pak se přejde na další v pořadí. To samé se týká i vašeho streamu odběrů. Kromě této možnosti přibyla tlačítka pro přeskakování videí vpřed a vzad.

V aplikaci pro Android najdete v nastavení možnost deaktivování této funkce, ale jak vidíte na obrázcích výše, můžete to provést přes jednoduchý přepínač. Aplikace pro iOS v nastavení nic nemá.

Zatím se tato funkcionalita objevuje sporadicky a není dostupná všem. V mém případě ji mám k dispozici na Android i iOS.

logo-app YouTube: Watch, Listen, Stream Developer Zdarma iOS logo-app YouTube Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

hlavne by mohli opravit zasadnu chybu ktora tam je uz dlho. a to, ze ked si na nejakom kanaly date zoznam videi, a vybere si jeden zoznam, napriklad lets play jednej hry, pusti sa vam v playliste , a videa idu za sebou. BOHUZIAL NAOPAK!!! od najnovsieho po najstarsie. cize ked si chcem pekne pustit nejaky zoznam videi ktore su na pokracovanie, idu od najnovsieho po najstarsie a tak je to nepouzitelne. takze cely akoze playlist, a vlastne moznost automatickeho prehravania videi bez klikania je uplne na nic.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim