reklama

GUG.cz zve na technologicky zaměřené akce květen

GUG.cz zve na technologicky zaměřené akce [květen]
2016-05-04T07:15:33+01:00
• 4. 5. 2016
1

Tento květen bude patřit zejména vývojářské konferenci Google I/O. S tím také souvisí celkem 10 akcí v rámci Extended, kde můžete sledovat celé dění z I/O, přičemž můžete zažít i něco navíc. Ale to není vše, skupiny v rámci GUG.cz si připravily další, nejen technologicky zaměřené akce.

Google I/O Extended 2016 v České republice [pozvánka]

technologicky zaměřené akce

Tabletu se nebojíme

Zveme všechny zájemce z řad veřejnosti – začátečníky a mírně pokročilé uživatele – na Malou večerní školu základů práce s tablety a chytrými telefony Android. Kde? ZŠ Hanspaulka – počítačová učebna. Sraz je u horního vchodu do školy v ulici Na Čihadle.

Další informace naleznete zde.

Moderní webové aplikace v AngularJs prakticky

Chcete-li dnes tvořit webovou aplikaci, máte na výběr ze dvou možností – buď ji postavíte z knihoven, které jsou zrovna dnes in a každá řeší svou oblast, nebo sáhnete po uceleném řešení a zvolíte si framework. Mezi frameworky má dnes neotřesitelnou pozici AngularJS, o kterém si budeme povídat na dvou přednáškách.

Další informace naleznete zde.

IngressFS: Ostrava #3

IngressFS je společenská událost pořádána každou první sobotu. Účelem setkání je pomoci nováčkům v levelení, navázání přátelských vztahů mezi hráči a frakcemi navzájem a v neposlední řadě také „přátelský zápas“ o nejvyšší dosažené AP/Level skóre.

Další informace naleznete zde.

Hudební výchova s technikou i bez

HOA nabídne pohledy dvou učitelů na výuku hudební výchovy na základní škole. P. Hublová se podělí o své zkušenosti a nápady z 1. stupně, M. Khas pak dá nahlédnout do svých hodin na 2. stupni ZŠ. Zmíněny budou především praktické náměty s využitím otevřených výukových zdrojů se špetkou fantazie ze strany nadšeného učitele.

Další informace naleznete zde.

GEGfest Praha 2016

Největší konference o technologiích Google ve vzdělávání v České republice. Čeká vás program nabitý praktickými zkušenostmi, metodikou a hlavně nekonečnou inspirací, jak zefektivnit a inovovat výuku.

Další informace naleznete zde.

Jak se tvoří Google Mapy

  • vytvářet nový obsah
  • psát recenze editací
  • udržovat svůj profil
  • opravovat špatné informace
  • zapojit se do komunity
  • počet účastníků max 15
  • workshopem Vás provede Zdeněk Horák

Další informace naleznete zde.

GAfE = Google Apps for Education

Představení Google Apps for Education v praxi základní a střední školy. Výhody, nevýhody, problémy s nasazením, co na to kolegové a jak nám GAfE funguje v běžném provozu. V druhé části setkání proběhnou dva workshopy zaměřené na prvky GAfE – Google Classroom a Google Formuláře.

Další informace naleznete zde.

Další akce v rámci GUG.cz

 

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Petr Petřík

4. 5. 2016, 8:32

Hezký seznam, ale chybí mi tam: https://plus.google.com/u/0/events/cbchb1oaihsg3hg494fca5agrqk

A co 3Dexpo?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim