reklama

Xiaomi Mi Drone bude údajně představen již 25. května

Xiaomi Mi Drone bude údajně představen již 25. května
2016-05-24T12:54:01+02:00
• 24. 5. 2016

Xiaomi kromě telefonů vyrábí mnohem širší spektrum zařízení, od akčních kamer, přes náramky až po vybavení chytré domácnosti. Stále jim však v nabídce chybí jedna zásadní a v dnešní době populární věc – dron. To by se ale mělo již brzy změnit, jelikož již na středu 25. května je naplánováno představení Xiaomi Mi Drone.

S informací přišel sám Hugo Barra, ten ale bohužel neposkytl bližší nástin o podobě či funkcích. Naštěstí se z jiných zdrojů dostalo na internet video, které odhaluje podobu a výbavu nového dronu, zároveň také potvrzuje 25. květen jako datum představení.

Xiaomi Mi Drone

Hlavním lákadlem má být 360° kamera. Nejedná se však o kameru pořizující 360° video, ale půjde o mechanismus, který kulaté kameře umožní otáčet se libovolným směrem a nahrávat video.

Dle dřívějších informací by měl být dron schopen natáčet 4K video. Zajímavé bude také ovládání samotného dronu. S dronem nebude dodávaný ovladač, ale manipulovat s ním půjde přes aplikaci ve smartphonu nebo dokonce přes náramek Mi Band.

Více informací prozatím nemáme, termín představení se ale již nezadržitelně blíží, a tak se necháme překvapit, s čím ve středu čínský výrobce přijde. Po představení pro vás článek aktualizujeme o nové informace.

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat