reklama

Samsung Galaxy A4 zachycen v Indii

Samsung Galaxy A4 zachycen v Indii
2016-05-05T16:00:41+02:00
• 5. 5. 2016

Neznámé zařízení od Samsungu s kódovým označením SM-A430U se nyní objevilo na indických stránkách Zauba, které sledují zásilky. A vzhledem k faktu, že model Galaxy A3 nese označení SM-A310 a Galaxy A5 má zase SM-A510, se můžeme logicky domnívat, že pod označením SM-A430U se může skrývat model A4.

za-a

Druhého května byly obdrženy tři jednotky zařízení v Indii. Každá z nich nese hodnotu 477,18 $, což samozřejmě nemusí mít vůbec žádný dopad na konečnou cenu zařízení, pokud se tedy vůbec dostane na světlo světa. Specifikace bohužel z tohoto krátkého seznamu nevyčteme. Můžeme si však všimnout,že Samsung zasílá i SIM karty a další důležité pomůcky pro testování. Zdá se, že jihokorejský výrobce tento model bere vážně.

Naneštěstí se toho pravděpodobně více momentálně nedozvíme. To, že telefon dorazil na testování teprve před pár dny, nám dává na vědomí, že dalších informací a představení, pokud vůbec nějaké bude, se dočkáme až za delší dobu. Samozřejmě budeme vše nadále sledovat a přineseme vám další informace.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim