reklama

Odemykejte svůj MAC pomocí čtečky otisku prstu

Odemykejte svůj MAC pomocí čtečky otisku prstu
2016-05-04T19:15:55+01:00
• 4. 5. 2016

Čtečka otisku prstu na mobilních telefonech je rychlým způsobem, jak své zařízení můžete odemknout. Čtečka se však dá využít, i pokud vlastníte zařízení od Apple se systémem MAC.

Výstřižek

DroidID je aplikace, díky které můžete svůj mac odemykat pomocí čtečky otisku prstu na svém telefonu. Jak to celé funguje? Velmi jednoduše. Je nutné, abyste vlastnili zařízení s operačním systémem Android, kam nainstalujete DroidID. Poté je nutné nainstalovat aplikaci ve svém MACu. Celou procedurou vás při prvním spuštění na telefonu provede samotná aplikace. Prozatím není možné, abyste odemykali svůj notebook s operačním systémem Windows kvůli bezpečnostním funkcím.

unnamed_result unnamed (2)_result

Před používáním je nutné, abyste měli zařízení se čtečkou otisku prstu. Do té nahrajete svůj otisk a poté už můžete svůj mac odemykat pomocí telefonu. Je nutné podotknout, že odemykat můžete až po prvním nabootování. Nelze funkci využívat, ani pokud zařízení zamknete manuálně.

unnamed (1)_result

Aplikace DroidID je ke stažení pro operační systém Android zcela zdarma.

logo-app DroidID Suyash Srijan Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim