reklama

Slevy na telefony HOMTOM a mnohem více sponzorovaný článek

Slevy na telefony HOMTOM a mnohem více [sponzorovaný článek]
2016-04-06T07:10:05+02:00
• 6. 4. 2016

Internetový obchod Gear Best nabízí velmi často různé slevy, dnes se podíváme na jednu takovou akci, která se týká značky HOMTOM, avšak obchod se rozhodl přidat ještě pár dalších výrobků, aby bylo každému nabídnuto, co možná nejlepší zboží. Dočkáme se tak nejen telefonu, jehož cena není ani nad hranicí jednoho tisíce korun, nýbrž dokonce slev na různé power banky, gadgety a další.

homtom-flash2

Hned takto z kraje se můžeme podívat na model HT3, jež nabízí základní výbavu jako 8GB interní úložiště, 5palcový HD displej nebo baterii o kapacitě 3000 mAh. Samozřejmostí je Wi-Fi nebo podpora 3G sítí. Další v pořadí zde máme model HT7, v jehož sestavě najdeme především větší 5,5palcový displej nebo rozlišení design, avšak totožně velkou baterií.

Mezi ty lepší modely pak patří model HT6, v jehož specifikacích najdeme baterii o kapacitě 6250 mAh, podporu LTE sítí včetně frekvence 800 MHz nebo 2GB operační pamětí. Model HT7 Pro se pak od něj liší menší 3000mAh baterií a designem, popřípadě cenou. Nakonec zde máme HT3 Pro, jehož výhodou oproti svému bratru je podpora LTE, jako u předchozích dvou zařízení.  Liší se pak ještě různé verze systému, avšak společným je Android Lollipop. Některá zařízení disponují verzí 5.0, jiná 5.1.

homtom-flash1

Jak bylo řečeno na začátku, ve slevové akci můžete nalézt například power banky od Xiaomi, různé kabely, doky pro bezdrátové nabíjení se standardem Qi a mnoho dalšího. To vše můžete nalézt na stránce HOMTOM Phones Flash Sales na stránkách internetového obchodu Gear Best.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim