reklama

MODE – nové řešení připínání pásků pro hodinky s Android Wear

MODE – nové řešení připínání pásků pro hodinky s Android Wear
2016-04-27T07:10:40+01:00
• 27. 4. 2016

Na oficiálním blogu Androidu byl momentálně představen nový typ pásku, který je určený pro hodinky s Android Wear. Novinka je určena pro 12 různých značek a tisíce různých ciferníků, které stačíte vyměnit pouhým dotykem. Přesně proto tento nový pásek přišel. Jak můžete vidět na obrázku níže, jedná se o velmi zvláštní pásektyp, který majiteli dovoluje jej velmi jednoduše vyměnit.

MODE-Howitworks

Funkce, kterou tento pásek disponuje, je nazvána snap-and-swap. Už z názvu a obrázku je znatelné, proč tomu tak je. Stačí pouze posunout čudlík a pásek je dole během vteřiny. Přicházejí navíc ve čtyřech variantách a pasují přitom na velké množství hodinek se systémem Android Wear. Taktéž má uživatel k dispozici celou řadu barev (celkem 16), různých velikostí (16, 18, 20, a 22 mm), aby byl skutečně každý spokojen. Jako materiál je dostupná kůže a silikon.

To však není ani z daleka vše. Koncept pásku a jeho vlastnosti budou volně šiřitelné mezi výrobci tak, aby si každý mohl MODE přizpůsobit dle svého a nabídl uživatelům různé nové designy. Google taktéž dává k dispozici návod, v němž jsou dostupné všechny potřebné informace. Na samotný pásek se již mohli podívat redaktoři portálu Android Police, kteří ho již samozřejmě vyzkoušeli a sepsali článek.

Obě varianty mají být prý příjemné na dotyk a kvalitně zpracované, což se od Googlu očekává. Přeci jen pásky, které stojí 50 $ a 60 $ už by takové být měly. Naštěstí je MODE otevřená platforma, takže kterákoli třetí strana (společnost) může přijít s novou variantou. Například Amazon, který je zatím jen oficiálním prodejcem, by mohl časem nabídnout i levnější variantu.

Trochu rekapitulace. Google nabízí uživatelům nový typ pásku, jehož systému může využít i kdokoliv jiný. Nyní se prodává ve čtyřech velikostech, 16 barevných provedeních a dvou materiálech (kůže a silikon). Cena není nejníže, ale kvalita je dobrá. Pásek lze nasadit na mnoho typů chytrých hodinek s Android Wear, což je jistě plus. Oficiálními prodejci, kromě Obchodu Play, je též Amazon a BestBuy.

Zdroje: officialandroid.blogspot.cz, androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim