reklama

Meizu M3 nalezen v databázi TENAA

Meizu M3 nalezen v databázi TENAA
2016-04-17T13:30:33+02:00
• 17. 4. 2016

Začátkem měsíce představený model M3 Note od společnosti Meizu doplní pravděpodobně v nejbližší době jeho základní varianta, která v nabídce nahradí současně dostupný model M2. Chystaný telefon získal potřebnou certifikaci od čínského úřadu TENAA a tak modelu M3 nebrání nic v cestě k oficiálnímu uvedení na trh. Oproti předchůdci se můžeme těšit na opět o něco výkonnější specifikace.

Meizu M3

Nástupce by měl disponovat 5palcovým IPS LCD displejem s HD rozlišením, jemuž má dodávat hlavní výkon osmijádrový procesor taktovaný na frekvenci 1,5 GHz od zatím neznámého dodavatele. Hardwarovou část pokračuje 2GB operační pamětí RAM a 16GB úložištěm, které rozšíříte paměťovou microSD kartou až o dalších 128 GB. Soudě podle tradičně uniklých snímků lze očekávat velmi podobné zpracování.

Zatímco přední panel ještě doplní 5megapixelová kamerka, tak vzadu nepřehlédnete 13megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou. Baterie u Meizu M3 má mít přívětivou kapacitu 2 800 mAh. Uživatelským prostředí bude doprovázet systém YunOS 3.1.6 založený na Android Open Source Project. Zajímavosti na závěr je, že zařízení nově nemusí vůbec podporovat služby Google Play nebo pouze částečně.

M3

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim