reklama

Image Gallery for Reddit – aplikace pro procházení Redditu z Česka

Image Gallery for Reddit – aplikace pro procházení Redditu z Česka
2016-04-09T08:50:09+02:00
• 9. 4. 2016

Reddit patří k důležitým internetovým místům, kam zamíří denně velmi mnoho diskutérů. Na tomto fóru se objevují různé zajímavé obrázky, diskuze ohledně řešení chyb, ale také tapety a videa.

nqyB2SI

Nová aplikace Tomáše Hubálka přichází s řešením, které uvítá každý z vás, kdo na Reddit nakoukne pouze za účelem procházení různých médií. Image Gallery for Reddit vám pomůže s procházením populárních příspěvků na Redditu. Mnohdy se však stává, že jsou obrázky až příliš ostré, či jinak nevhodné, proto aplikace využívá i ochranu heslem před tzv. NSFW.

unnamed (1)_result unnamed_result

Celý vzhled je veden v Material designu. Navíc se můžete i přihlásit pod svým účtem a média ohodnocovat. Každý obrázek se dá i stáhnout, anebo rovnou nastavit, jako tapetu.

unnamed (2)_result unnamed (3)_result

Aplikace je nyní v beta verzi dostupná pro operační systém Android. Autor samotný dle svých slov uvítá různé připomínky a nápady.

logo-app Image Gallery for Reddit Tomas Hubalek Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim