reklama

Apple se údajně vrátí ke konstrukci ze skla v roce 2017

Apple se údajně vrátí ke konstrukci ze skla v roce 2017
2016-04-22T07:15:01+01:00
• 22. 4. 2016

Na podzim letošního roku má sice přijít nový iPhone 7, velké změny v telefonech u Applu se ale budou dít pravděpodobně o rok později. Již delší dobu se hovoří o AMOLED displejích, které si prý Apple objednal u Samsungu. Nyní dostáváme další informace od známého analytika, který má blízko Applu. V roce 2017 má totiž dojít k většímu redesignu iPhonů.

the_concept_iphone_7_5 the_concept_iphone_7_3
Koncept

Místo nynější konstrukce výhradně z hliníku se má společnost Cupertina vrátit ke sklu. Tento materiál má být totiž použit na celém těle zařízení. Nový iPhone v roce 2017 má tak do jisté míry připomínat iPhony 4/4s nebo třeba nynější Samsungy Galaxy S6/S7. Sklo je však o trochu těžší materiál než hliník a údajný nárůst váhy má být eliminován kvůli použití AMOLED displejů, které jsou tenčí a lehčí.

Poslední dobou se čím dál tím častěji setkáváme z různých zdrojů s myšlenkou velké inovace iPhonů až v příštím roce. Letošní iPhone 7, pokud se tak vůbec bude jmenovat, nakonec může být jen mírně obměněný iPhone 6/6s. Určité náznaky, že design nemá být příliš pozměněný, jsme tu již měli.

the_concept_iphone_7_6 the_concept_iphone_7_2

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim