reklama

Chytré hodinky Tencent QQ pro děti nyní v akci sponzorovaný článek

Chytré hodinky Tencent QQ pro děti nyní v akci [sponzorovaný článek]
2016-03-23T23:10:02+01:00
• 23. 3. 2016

Chytré hodinky jsou stále populárnější a populárnější a tak se nyní setkáváme i s variantou pro děti. Jednu takovou si dnes představíme. Konkrétně se podíváme na Tencent QQ. Ty totiž nabízí nejen design vhodný pro děti, ale i chytré funkce pro lepší sledování vašich potomků.

Předně tyto hodinky nabízí pět způsobů pro zjištění polohy vašeho dítěte. Prvním, asi nejvíce užitečným, je použití GPS senzoru. Dále vám nejen k určení polohy, ale třeba i k zjištění, co váš potomek dělá, pomůže použití vestavěné kamery. Ta má rozlišení 0,3 MPx. Nakonec lze využít také WiFi, pohybový senzor a akcelerometr. Kamerku lze použít samozřejmě i pro pořizování fotek. Na těle hodinek se dále nachází tlačítko SOS, které po stisknutí rovnou vytočí hovor na přednastavené číslo.

qqzvu

Displej má úhlopříčku 1,22 palce a rozlišení 240×240 pixelů. Jedná se přitom o IPS panel. Hodinky jsou také částečně odolné vůči vodě a prachu díky certifikaci IP65. Z dalších funkcí zvládne Tencent QQ počítat kroky, poslouží jako budík, stopky nebo zobrazí předpověď počasí. Výdrž baterie je velmi slušná, pohybuje se kolem 3 – 8 dní.

Pro komunikaci s vaším telefonem je zde integrován slot na nanoSIM. Stačí tak vložit SIM kartu s datovým tarifem a pak můžete na svém telefon sledovat vašeho potomka, ať už je kdekoliv. Popřípadě může vaše dítě telefonovat komukoliv. Kompatibilita je pak jak s Android, tak s iOS telefony. Samotný systém byl také přizpůsoben pro děti. Jistě potěší také kvalitní zpracování z nezávadných materiálů a certifikace CE.

20160314151506555 20160314151519708

Momentálně máte možnost tyto chytré hodinky pro děti zakoupit za 119 dolarů v obchodě Geekbuying.com, kde jsou nyní v akci. Pokud chcete získat ještě větší slevu – 51 procent – můžete se zúčastnit soutěže na této stránce. Stačí napsat váš názor na tyto hodinky a mít trochu štěstí.

logo2014

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim