reklama

Public Speaking – užitečná aplikace pro každého?

Public Speaking – užitečná aplikace pro každého?
2016-02-08T07:55:21+01:00
• 8. 2. 2016

Lidé se všeobecně bojí mluvit na veřejnosti a velká skupina lidí, jež před nimi stojí, mnohým na sebevědomí přidává spíše záporné body, než ty kladné. Doba se však hýbe a jsou určité způsoby, jak se toho strachu zabit. Jednou z novinek je i aplikace Public Speaking od vývojářského studia VirtualSpeech v Obchodu Play.

nexus2cee_13

V aplikaci existuje hned 2 místra, na nichž můžete prezentovat. Máte na výběr velký sál zaplněný lidmi, konferenční místnost s hrstkou lidí a jednou paní, která svůj iPad nedá z ruky. Na obou místech máte k dispozici velký displej pro zobrazení prezentace a samozřejmě časomíru, díky níž víte, jak jste na tom s časem. Rozhled 360° je samozřejmostí a aplikace má pro uživatele připraveny i zvuky, díky čemuž je prožitek trochu reálnější.

nexus2cee_52 nexus2cee_42 nexus2cee_34 nexus2cee_23 nexus2cee_6

Public Speaking pro Cardboard je poměrně užitečná a chytrá aplikace. Vývojáři plánují přijít s dalšími funkcemi již brzy. Například se můžeme těšit na další místnosti, nahrávání hlasu či přímý oční kontakt v menších prostředích.

logo-app Public Speaking for Cardboard VirtualSpeech Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim