reklama

Lumia 650 bude poslední Lumia, k představení dojde 1. února

Lumia 650 bude poslední Lumia, k představení dojde 1. února
2016-01-18T10:55:54+02:00
• 18. 1. 2016

Známý server Windows Central přišel s velmi zajímavou zprávou, která naznačuje, že Lumia 650, k jejímuž představení dojde 1. února, bude zároveň posledním modelem řady Lumia vůbec. Není zcela jisté, proč se Microsoft rozhodl tuto sérii ukončit, každopádně i nadále hodlá vyrábět telefony, jen pod jiným označením. Prvním z nich by měl být tajemný Surface Phone, k jehož představení dojde na podzim.

Lumia650_Group4

Ale zpátky k Lumii 650, ta by měla být představena bez většího vzrušení 1. února pouze prostřednictvím blogu Microsoftu, přičemž ve stejném příspěvku bude oznámena i dostupnost a cena nového modelu. Co se specifikací týče, již jsou k dispozici v podstatě veškeré informace, a dokonce se ještě nepředstavený telefon začíná objevovat na některých českých eshopech.

Lumia-650_Alza

Telefon nabídne 5palcový HD displej, 8MPx fotoaparát, baterii o kapacitě 2000 mAh a velmi pravděpodobně také podporu LTE. Poprvé a naposledy bude v tomto případě reproduktor umístěn na přední straně telefonu, přičemž na zádech se kromě loga výrobce, fotoaparátu a LED diody nebude nacházet nic. Jedinou nejistotu je v tuto chvíli procesor, kterým bude buď Snapdragon 210, nebo 212. Potvrzené budou specifikace již za dva týdny, takže si na ně i na cenu ještě chvíli počkáme.

Zdroje: wmpoweruser.com, alza.cz

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim