reklama

Ovládněte otevírání aplikací pomoci Open Link With…

Ovládněte otevírání aplikací pomoci Open Link With…
2016-01-18T07:50:38+01:00
• 18. 1. 2016

Operační systém Android nabízí funkci, kdy si můžete vybrat, jakou aplikací chcete odkaz otevřít. Pokud zvolíte možnost jednorázově, pak se dialog otevře pokaždé. Jestliže však zvolíte vždy, pak už se dialog nezobrazí a vy tak nemáte možnost otevření ovlivnit. S tím by vám mohla pomoci tato aplikace.

unnamed (5)_result

Open Link With… vám dokáže usnadnit práci, a to tak, že si můžete navolit, čím se budou dané odkazy otevírat, jako druhá možnost. Nejde o klasický systémový dialog, ale o to, že při zvolení funkce sdílet a Open Link se otevře vámi navolená aplikace. Výhoda je v tom, že je zcela na vás, kdy si daný odkaz otevřete, aniž byste na něj potřebovali jakkoliv kliknout.

unnamed (1)_result unnamed_result

Jaké aplikace si nastavíte, záleží opět zcela na vás. Jedná se o skvělou vychytávku, která by neměla chybět v telefonu žádnému uživateli s většími nároky na systém.

unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed (4)_result

Stáhnout si Open Link With… můžete na operační systém Android zcela zdarma. Uvnitř se nenachází ani žádné in-app platby.

logo-app Open Link With... Said Tahsin Dane Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim