reklama

OnePlus prodává obal na iPhony

OnePlus prodává obal na iPhony
2015-12-01T15:57:21+02:00
• 1. 12. 2015
1

Mnohdy vidíme reklamy, kde jsou produkty srovnávány s konkurenčními. Často se stával terčem Apple se svými produkty. Tentokrát jsme se dočkali zvláštní marketingové kampaně společnosti OnePlus. Ta si neutahuje, aspoň ne přímo, z iPhonů.

IphoneSandstoneCase-001

Na svých stránkách nabízí ochranný obal OnePlus Sandstone Case pro iPhony se známou povrchovou úpravou, která je velmi drsná. Na webu se můžete mezi řádky dočíst, že je vhodný pro velmi hladký až kluzký iPhone 6s a 6s Plus. To ale není vše.

S každým objednaným obalem můžete získat pozvánku na koupi OnePlus X v keramické limitované edici nebo rovnou získat samotný mobil. Takže se jedná i o soutěž. Samotný obal pak vyjde na 599 Kč. Rozhodně mohu OnePlus pochválit za zajímavý nápad, jak propagovat svůj nejnovější smartphone.

IphoneSandstoneCase-002

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

deniss hooper

1. 12. 2015, 22:57
Android aplikace

Mám one plus one a bohužel musím konstatovat, že i když má 64 gb a jiné vymoženosti, normálně se při aktualizaci kaygenu sekl a je to v řiti. Stejný šmejd jako všechny telefony z Číny. A že jsem jich vyzkoušel. Můžu vydávat vlastní dotykománii ???????????????? bobstt

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim