reklama

Záhadný telefon od Huawei objeven GFXBench, kódové označení zní ABC-UL00

Záhadný telefon od Huawei objeven GFXBench, kódové označení zní ABC-UL00
2015-11-26T10:11:30+02:00
• 26. 11. 2015

Na model Mate 8 čeká netrpělivě velmi mnoho uživatelů, kteří chtějí vědět, s čím novým společnost Huawei přijde. Nově bylo však v GFXBench nalezeno zařízení, které nese kódové označení ABC-UL00. Máme důvodné podezření se domnívat, že se ve skutečnosti jedná o Honor 5X Plus.

honor-5x-plus

Samozřejmě není jasné, že se bude jednat o Honor 5X Plus. Nicméně zpět ke specifikacím. Telefon je vybaven 5,2palcovým displejem s Full HD rozlišením (1080 x 1920 pixelů) a pod šasi tepe Kirin 935, což určitě není špatný procesor. Už jsme jej viděli pohánět například modely Honor 7 či Mate S. Operační paměť má velikost 3 GB a inertní úložiště nabídne 64 GB. Pravděpodobně však budou dostupné i jiné varianty.

Hlavní fotoaparát poskytne 13MPx snímač a vepředu najdeme 7MPx kameru. Ve specifikacích GFXBench je taktéž vidět, že zařízení má podporu standardní konektivity – Wi-Fi, Bluetooth GPS či NFC. Mohlo by se zdát, že tento model má být jakýmsi konkurentem nedávno představenému Redmi Note 3 od Xiaomi. Naneštěstí má však konkurent v záloze čtečku otisku prstů a cenu začínající na 140 dolarech (~ 3 560 Kč). To může být velmi těžké překonat.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim