reklama

Zábavná lyžovačka pro Android a iOS

Zábavná lyžovačka pro Android a iOS
2015-11-21T14:01:00+02:00
• 21. 11. 2015

Jestliže máte rádi zimní sporty, jako je lyžování, pak vám dnes doporučím hru.

Jedná se o klasickou lyžovačku, kde je nutné projíždět slalomem. Nemůžete si však jezdit, jak se vám zlíbí, je nutné, abyste respektovali šipky, které určují stranu, kudy projet. Během hraní se nemusíte bát o zábavu, při sjíždění na vyšších úrovních budete projíždět přes lesy, anebo si užijete náročných seskoků při jízdě na skále. V těchto situacích samozřejmě nesmíte trefit strom, jinak vaše jízda skončí.

screen322x572 (2) screen322x572

Postupem času se tratě stávají náročnější a přibývají do cesty nejrůznější překážky. Váš úkol je však stále stejný, projet v co nejkratším čase a bezchybně celou trať.  Taktéž se občas stane nehoda jinému lyžaři ve hře.

screen322x572 (4) screen322x572 (3) screen322x572 (1)

Hru si můžete stáhnout zdarma pro operační systém Android a iOS.

logo-app Skiing Yeti Mountain Featherweight Zdarma ANDROID logo-app Skiing Yeti Mountain Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim