reklama

Kvalitní česká aplikace nejen pro organizaci a připomínání léků

Kvalitní česká aplikace nejen pro organizaci a připomínání léků
2015-11-17T09:30:51+02:00
• 17. 11. 2015
1

Aby těch českých aplikací v tomto týdnu nebylo málo, máme zde další. Tentokrát se jedná o organizér léků.

unnamed (8)_result

Aplikace Lékárnička a dávkování vám pomůže ve chvílích, kdy potřebujete brát léky a je jich více. Velkým plusem je to, že stačí fotoaparátem naskenovat čárový kód, dle kterého si aplikace lék vyhledá a uloží zcela sama. Ke každému uloženému léku si lze nastavit, kdy si tabletku vzít, a samozřejmě, jak velkou dávku. Pro upozornění se dá nastavit notifikace, anebo vyzvánění, jako budík.

unnamed (1)_result unnamed_result unnamed (2)_result unnamed (3)_result

Další obrovské plus je možnost vytvořit si seznam léků a přidat si k nim datum spotřeby, jakmile se bude blížit konec této lhůty, budete upozorněni. Jestliže doberete krabičku léků, uloží se do archivu, odkud si pak můžete jednoduše vytáhnout již jednou vytvořený plán dávkování. Při hledání léků je možné zobrazovat jejich důležité příbalové létáky. Taktéž se dá zobrazit nejbližší lékárna podle vaší GPS polohy.

unnamed (7)_result unnamed (6)_result unnamed (5)_result unnamed (4)_result

Jedná se o velmi kvalitní aplikaci a v podstatě lze říci, že je to velmi praktický organizér léků. Doporučuji aplikaci vyzkoušet, nic lepšího prozatím nenajdete.

logo-app Lékárnička a dávkování Famiredo.com Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim