reklama

Huawei P9 Max odhalen v AnTuTu

Huawei P9 Max odhalen v AnTuTu
2015-11-11T07:30:26+02:00
• 11. 11. 2015

Poté, co jsme vás informovali o připravovaném modelu Mate 8, který teprve přednedávnem prošel benchmarkem GFXBench, nyní přichází nové zprávy kolem dalšího telefonu od společnosti Huawei skrze benchmark AnTuTu. Jeho hardwarová výbava bude ve srovnání velmi podobná, ale alespoň jej nepatrně převýší po stránce rozměrů. Čínský výrobce i v tomto případě využije procesoru Kirin z vlastní řady.

P9 Max P9 Max AnTuTU

Novinka pod kódovým označením P950S by v konečném výsledku měla získat název P9 Max, přičemž databáze z benchmarku AnTuTu tuto informaci nepotvrzuje. Oproti svému předchůdci P8 Max nejspíš klesne úhlopříčka displeje z 6,8 palců (Full HD) na přívětivějších 6,2 palce. Rozlišení odpovídající QHD zajistí vyšší hustotu pixelů. Zařízení neponese přívlastek Max nadarmo, což dokazuje strohý výčet týkající se použitého hardwaru.

Výkonností stránku obstará osmijádrový procesor Kirin 950 společně s 4GB operační pamětí RAM a úložiště o velikosti 64 GB. Dosažený výsledek v benchmarku neukazuje příliš vysoké číslo než v předchozích případech. Za vším může stát nejnovější verze předinstalovaného softwaru v podobě Androidu 6.0 Marshmallow. Bližší podrobnosti přinesou až následující týdny, kdy by únikem mohl přispět například čínský regulační úřad TENAA.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim