reklama

HTC Preview – program pro získávání ohlasu od uživatelů

HTC Preview – program pro získávání ohlasu od uživatelů
2015-11-26T09:19:55+02:00
• 26. 11. 2015

HTC, ačkoliv se stále jedná o velkou společnost, se nyní nachází na pomyslné křižovatce a snaží se ze všech sil nějakým způsobem přimět uživatele se vrátit. Posledních pár telefonů veřejnost příliš nezaujalo. Snad i proto HTC vytvořilo nový program nazvaný HTC Preview, od něhož si slibuje získat potřebné informace od uživatelů, kteréžto by jim následně pomohli vytvořit lepší software a následně i hardware.

ap_resize

Pokud se zaregistrujete do tohoto programu, je nutné vyplnit mnoho otázek a sem tam na vás vykoukne chybová hláška nebo velmi dlouhá načítací obrazovka. Zadruhé nemáte záruku, že budete do programu vybráni. Navíc jistě musíte splňovat jisté podmínky, kvůli kterým můžete být vybráni. Na druhou stranu vyplnění formuláře trvá jen pár minut a když se poštěstí, budete mít přístup k novému softwaru a možná i zařízením, se kterými chce HTC přijít.

Bude nutné taktéž podepsat NDA (Non-Disclosure Agreement, Smlouva o mlčenlivosti) na níž HTC trvá a bude na vás s ní apelovat. Taktéž byste následně měli produkty, jež dostanete díky této smlouvě, využívat dennodenně, abyste tak plně podpořili výrobce v jeho snaze dát uživatelům to nejlepší.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim