reklama

Samsung Galaxy View potvrzen v GFXBench

Samsung Galaxy View potvrzen v GFXBench
2015-10-05T09:45:56+01:00
• 5. 10. 2015

Spekulace z konce října tohoto roku týkající se přerostlého tabletu od Samsungu potvrzuje další únik informací. Nejnovější zprávy tentokrát pochází z grafického benchmarku GFXBench, kde proběhlo testování modelu s kódovým označením SM-T670. V konečném prodeji lze očekávat název Galaxy View, jelikož jihokorejský výrobce již nakousl toto téma během letošního ročníku veletrhu IFA v Berlíně.

GV

Výpis z databáze v čele odhaluje 18,5palcový Full HD displej a 2megapixelovou kamerku. Uvnitř bude vyplňovat místo osmijádrový procesor Exynos 7 z vlastní dílny taktovaný na frekvenci 1,6 GHz, grafický čip Mali-T720, 2GB operační paměť RAM a úložiště o velikosti 32 GB. Mezi zbývajícími prvky výbavy nesmí chybět funkce Bluetooth, Wi-Fi či GPS. Uživatele doprovodí prostředím systém Android ve verzi 5.1.1 Lollipop.

GV3 GV2

Nikoho nemůže překvapit absence zadního fotoaparátu, když si představíte, jak zvláštní by bylo fotit s tak rozměrným zařízením. Samsung nejspíš bude Galaxy View primárně cílit na podniky, školy, různé instituce a také domácnosti. Tablet stihl již získat certifikaci od Bluetooth SIG. K oficiálnímu představení může dojít ještě v letošním roce, nejpozději v předvánočním období.

Galaxy View

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim